Napi lózs: A nagyüzem másnapján

Még adósak maradtunk jó néhány eredménnyel tegnapról. Ezt most pótoljuk.

Philadelphia Cycling Classic 1.1

Philadelphia környékén egy 193 kilométeres egynapos viadal várt a tengerentúli bringásokra. A győzelmet Kiel Reijnen (UnitedHealthcare) szerezte meg, aki győzelmével megvédte tavalyi címét. A második Jure Kocjan (SmartStop) míg a harmadik Dion Smith (Hincapie Development) lett. A hölgyeknél Evelyn Stevens (Specialized-Lululemon) diadalmaskodott Lex Albrecht és Lauren Hall (Optum Pro Kelly Benefit) ellenében.

Dán Nemzeti Bajnokság U23 – Mezőnyverseny

Az U23-as dán nemzeti bajnokság mezőnyversenyét Emil Halvorsen (Riwal) nyerte Frederik Plesner (TreFor-Blue Water) és Nicolai Brochner (Bissell Development) előtt.

Tri Citta di San Vendemiano 1.2U

Olaszországban a Tre Citta di San Vendemiano utánpótlás viadalát Giacomo Berlato (Zalf-Frior) nyerte Caleb Ewan (Ausztrálisa) és Simone Andreetta (Zalf-Frior) kettősét megelőzve.

Tour de Gironde 2.2

A Girondiai Körverseny utolsó etapján St Pierre d’Aurillac és Villenave d’Ornon között 159 kilométer várt a mezőnyre. Végül a szakaszt Geert Van Der Weijst (Cyclingteam Jo Piels) nyerte Benoit Drujon (Velo Club de Toucy) és Marc Sarreau (Armée de Terre) előtt. Összetettben a holland Remco Te Braeke (Metec-TKH) diadalmaskodott.

Fléche du Süd 2.2

A luxemburgi Fleche du Süd utolsó napját Coen Vermeltfoort (Cyclingteam De Rijke) nyerte Morten Ollegaard (Riwal) és Joaquin Sobrino (Differdange-Losch) előtt. Összetettben Geaten Bille (Verandas Willems) ünnepelhetett Joel Zangerle (Leopard Development) és Ludovic Robeet (ColorCode Biowanze) ellenében.

Race Horizon Park 3 1.2

A Race Horizon Park harmadik versenyét Denys Kostyuk (Kolss) nyerte, a második Blazej Janiaczyk (BDC-Marcpol), míg a harmadik Oleksandr Polivoda (Kolss) lett. A Kiev környéki verseny távja 160 kilométer volt.