BAUKNECHT - AUTHOR (uci) |
||||||||||||||||||
1 |
HUNAL Martin |
CZE19890908 |
||||||||||||||||
2 |
POLNICKY Jiri |
CZE19891216 |
||||||||||||||||
3 |
ZECHMEISTER Tomas (*) |
CZE19930630 |
||||||||||||||||
4 |
BUCHACEK Tomas |
CZE19780307 |
||||||||||||||||
5 |
HOSEK Josef |
CZE19911223 |
||||||||||||||||
6 |
SVORADA Jan (*) |
CZE19920120 |
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
DS |
FIALA Otakar |
CZE19620826 |
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
BDC - MARCPOL |
|
|||||||||||||||||
7 |
GRADEK Kamil |
POL19900917 |
|
|||||||||||||||
8 |
BERNAS Pawel |
POL19900519 |
|
|||||||||||||||
9 |
RADOSZ Robert |
POL19750708 |
|
|||||||||||||||
10 |
STACHOWIAK Adam |
POL19890710 |
|
|||||||||||||||
11 |
KRIPSZA Piotr |
POL19890527 |
|
|||||||||||||||
12 |
PLUCINSKI Leszek |
POL19900603 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
GRONKIEWICZ Grzegorz |
POL19650410 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
UTENSILNORD (uci) |
|
|||||||||||||||||
13 |
BERNÁRD Bendegúz |
HUN19880215 |
|
|||||||||||||||
14 |
VARRÓ Gergely (*) |
HUN19950807 |
|
|||||||||||||||
15 |
KENYERES Ábel (*) |
HUN19940214 |
|
|||||||||||||||
16 |
LENGYEL Zoltán |
HUN19950425 |
|
|||||||||||||||
17 |
MAZZI Alessandro |
ITA19871116 |
|
|||||||||||||||
18 |
RÓZSA Balázs (*) |
HUN19951126 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
BORDONALI Fabio |
ITA19631225 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DUKLA TRENCIN TREK (uci) |
|
|||||||||||||||||
19 |
JURCO Matej |
SVK19840808 |
|
|||||||||||||||
20 |
KOVAC Maros |
SVK19770411 |
|
|||||||||||||||
21 |
MAHDAR Martin |
SVK19890731 |
|
|||||||||||||||
22 |
TYBOR Patrik |
SVK19870916 |
|
|||||||||||||||
23 |
MALOVEC Lubos (*) |
SVK19940210 |
|
|||||||||||||||
24 |
BASKA Erik (*) |
SVK19940112 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
KUNIC Michal |
SVK19690110 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
WIBATEC FUJI ZORY (uci) |
|
|||||||||||||||||
25 |
SMOLEN Tomasz |
POL19830203 |
|
|||||||||||||||
26 |
KOHUT Slawomir |
POL19770918 |
|
|||||||||||||||
27 |
TRACZ Krysztof |
POL19900109 |
|
|||||||||||||||
28 |
MIGDAL Wojciech |
POL19910327 |
|
|||||||||||||||
29 |
CZAJKOWSKI Mateusz |
POL19891022 |
|
|||||||||||||||
30 |
MROZEK Wiktor (*) |
POL19930729 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
CIASNOCHA Wieslaw |
POL19680118 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
NATIONAL TEAM OF SERBIA (n) |
|
|||||||||||||||||
31 |
ZEKAVICA Jovan |
SRB19910120 |
|
|||||||||||||||
32 |
DANILOVIC Marko (*) |
SRB19930423 |
|
|||||||||||||||
33 |
BORISAVVLJEVIC Milos (*) |
SRB19940309 |
|
|||||||||||||||
34 |
STANKOVIC Marko |
SRB19880708 |
|
|||||||||||||||
35 |
AMBRUS Nemanja |
SRB19940217 |
|
|||||||||||||||
36 |
KASA Gabor (*) |
SRB19890203 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
PROKIC Predrag |
SRB19821102 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
EXPERIMENT 23 (uci) |
|
|||||||||||||||||
37 |
DLASK Jindrich |
CZE19910526 |
|
|||||||||||||||
38 |
DRBOHLAV Jan |
CZE19910206 |
|
|||||||||||||||
39 |
MALAN Petr (*) |
CZE19951213 |
|
|||||||||||||||
40 |
KOLAR Pavel (*) |
CZE19931214 |
|
|||||||||||||||
41 |
YAMAMURA Akinori (*) |
JPN19940804 |
|
|||||||||||||||
42 |
VALECKA Daniel (*) |
CZE19940906 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
VORAK Jan |
CZE19620919 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
U-23 NATIONAL TEAM OF POLAND |
|
|||||||||||||||||
43 |
ZAJAC Bartosz (*) |
POL19930212 |
|
|||||||||||||||
44 |
KRAKOWIAK Norbert (*) |
POL19930220 |
|
|||||||||||||||
45 |
KASPEREK Michal (*) |
POL19931217 |
|
|||||||||||||||
46 |
STOSZ Patryk (*) |
POL19940715 |
|
|||||||||||||||
47 |
BIJAK Marcin (*) |
POL19950103 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
BALD Boleslaw |
POL19570823 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
WSA-GREENLIFE (uci) |
|
|||||||||||||||||
49 |
GAUGL Florian |
AUT19910108 |
|
|||||||||||||||
50 |
GOETZ Markus |
AUT19850113 |
|
|||||||||||||||
51 |
LEOPOLD Hans-Jörg |
AUT19830425 |
|
|||||||||||||||
52 |
SCHÖFFMANN Martin |
AUT19870331 |
|
|||||||||||||||
53 |
BRUS Alexander (*) |
AUT19940811 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
RESL Christoph |
AUT19670902 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
CK BANSKA BYSTRICA (uci) |
|
|||||||||||||||||
55 |
BATORA Lukas |
SVK19850917 |
|
|||||||||||||||
56 |
FRANO Martin |
SVK19780503 |
|
|||||||||||||||
57 |
VIGLASKY Ivan |
SVK19850512 |
|
|||||||||||||||
58 |
DEBNAR Miroslav |
SVK19830421 |
|
|||||||||||||||
59 |
ZRELICA Roman |
SVK19850323 |
|
|||||||||||||||
60 |
PALCAK Jozef |
SVK19871217 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
BATORA Anton |
SVK19610222 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
AMPLATZ - BMC (uci) |
|
|||||||||||||||||
61 |
BAJC Andi |
SLO19881114 |
|
|||||||||||||||
62 |
BAJT Dejan |
SLO19871028 |
|
|||||||||||||||
63 |
CANECKY Marek |
SVK19880617 |
|
|||||||||||||||
64 |
PÖLL Stefan |
AUT19860728 |
|
|||||||||||||||
65 |
RABITSCH Stephan |
AUT19910628 |
|
|||||||||||||||
66 |
KUSZTOR Péter |
HUN19841227 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
GAUBITZER Engelbert |
AUT19520112 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
CK PRIBRAM FANY GASTROSERVIS |
|
|||||||||||||||||
67 |
BLAZEJ David (*) |
CZE19920414 |
|
|||||||||||||||
68 |
FILIP Martin (*) |
CZE19950530 |
|
|||||||||||||||
69 |
HEBIK Martin |
CZE19821111 |
|
|||||||||||||||
70 |
KLABOUCH Jan |
CZE19900123 |
|
|||||||||||||||
71 |
OREL Petr (*) |
CZE19951217 |
|
|||||||||||||||
72 |
SMOLA Lukas (*) |
CZE19920202 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
VOLF Marek |
CZE19890427 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
MEXLER (uci) |
|
|||||||||||||||||
73 |
REBIEWSKI Jaroslav |
POL19740227 |
|
|||||||||||||||
74 |
WITECKI Mariusz |
POL19810510 |
|
|||||||||||||||
75 |
DETKO Artur |
POL19830218 |
|
|||||||||||||||
76 |
ZIELINSKI Kamil |
POL19880303 |
|
|||||||||||||||
77 |
HALEJAK Wojciech |
POL19830527 |
|
|||||||||||||||
78 |
SOJKA Kornel |
POL19900208 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
PAWLAK Wojciech |
POL19691031 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
RADENSKA - KUOTA (uci) |
|
|||||||||||||||||
79 |
PIBERNIK Luka (*) |
SLO19931023 |
|
|||||||||||||||
80 |
REPSE Uros (*) |
SLO19930805 |
|
|||||||||||||||
81 |
RAJSP Andrej (*) |
SLO19920726 |
|
|||||||||||||||
82 |
KOROSEC Rok (*) |
SLO19931124 |
|
|||||||||||||||
83 |
RUCIGAJ Ziga (*) |
SLO19951110 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
POLANC Marko |
SLO19631005 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
TUSNAD CYCLING TEAM (uci) |
|
|||||||||||||||||
85 |
STEVIC Ivan |
SRB19800312 |
|
|||||||||||||||
86 |
BERDOS Oleg |
ROU19870609 |
|
|||||||||||||||
87 |
NOVAK Carol Eduard |
ROU19760728 |
|
|||||||||||||||
88 |
SEBESTYEN Szabolcs (*) |
ROU19920323 |
|
|||||||||||||||
89 |
DOBRE Vlad-Nicolae (*) |
ROU19951208 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
SANTA Arpad |
ROU19751122 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
EPIC JANOM GREENWAY (uci) |
|
|||||||||||||||||
91 |
KOVACIK Juraj (*) |
SVK19941210 |
|
|||||||||||||||
92 |
CHALUPCIK Jan (*) |
SVK19930125 |
|
|||||||||||||||
93 |
LAJCHA Juraj (*) |
SVK19940206 |
|
|||||||||||||||
94 |
DUBEN Martin (*) |
SVK19950314 |
|
|||||||||||||||
95 |
HOLOMEK Milan (*) |
SVK19950911 |
|
|||||||||||||||
96 |
MALIK Robert (*) |
SVK19931129 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
RISKA Martin |
SVK19750518 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
HUNGARIAN NATIONAL TEAM (n) |
|
|||||||||||||||||
97 |
CSOMOR Zoltán |
HUN19810421 |
|
|||||||||||||||
98 |
LOVASSY Krisztián |
HUN19880623 |
|
|||||||||||||||
99 |
MOLNÁR István |
HUN19880715 |
|
|||||||||||||||
100 |
PELIKÁN János (*) |
HUN19950419 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
STUBÁN Ferenc |
HUN19661211 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
TEAM FORMAN CINELLI ('c) |
|
|||||||||||||||||
103 |
KOZUSNIK Adam (*) |
CZE19930218 |
|
|||||||||||||||
104 |
HRACHOVINA Eduard (*) |
CZE199550920 |
|
|||||||||||||||
105 |
BROKES Rostislav (*) |
CZE19951016 |
|
|||||||||||||||
106 |
LANT Antonin (*) |
CZE19941024 |
|
|||||||||||||||
107 |
MICEK Ondrej |
CZE19890615 |
|
|||||||||||||||
108 |
HUDECEK Petr |
CZE19820702 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
DS |
BEZUNK Ondrej |
CZE19830707 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
MUGENRACE TEAM PROLOG ('c) |
|
|||||||||||||||||
109 |
HEMMERT János |
HUN19760613 |
|
|||||||||||||||
110 |
VARGA Péter (*) |
HUN19930302 |
|
|||||||||||||||
111 |
HARTMANN József (*) |
HUN19920812 |
|
|||||||||||||||
112 |
MOGYORÓSI Máté (*) |
HUN19931114 |
|
|||||||||||||||
113 |
VARGA Péter (*) |
HUN19930616 |
|
|||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
DS |
VASILIJEV Dajan |
HUN19700421 |
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
V4 GP Hungary: A hivatalos rajtlista
Hivatalos rajtlista a délben rajtoló Visegrad 4 Bicycle Race – GP Hungary 1.2-es viadalára.